راهنمای نهایی استفاده از لینکدین برای موفقیت در فروش دیجیتال

در حال حاضر ، بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر لینکدین در ۲۰۰ کشور و سرزمین وجود دارد. این یک شبکه اجتماعی با پدیده است؛ اما پس از آن دوباره ، فیس بوک ، توییتر و + گوگل نیز هستند. بنابراین چه چیزی لینکدین را از رقبای خود متمایز می کند و چرا باید آن را در استراتژی فروش دیجیتال خود گنجانید؟

دیجیتال

از زمان آغاز به کار ، به جای اینکه بستری برای به اشتراک گذاشتن تصاویر بی شماری از وعده های غذایی و فیلم های ویروسی از میمون های کودک باشد ، لینکدین یک حوزه کاملاً حرفه ای بوده است. این یک ابزاری برای استخدام ، ارتقاء برند ، شبکه های تجاری و به طور فزاینده ای ، یک بستر قدرتمند برای فروش دیجیتال است.

استخدام

با رعایت چند تاکتیک ساده و رویکردهای آسان برای اتخاذ در زیر ذکر شده ، شما می توانید از حساب لینکدین خود نهایت استفاده را ببرید ، و این مهار اینکه حضور اجتماعی برای تولید منجر شود ، فروش را هدایت کند و به موفقیت نهایی فروش دیجیتال برسد. همچنین می توانید یادگیری خود را ادامه داده و استراتژی فروش دیجیتالی خود را با دیپلم حرفه ای ما در فروش دیجیتال تبدیل کنید ، که شما را با مهارت و دانش لازم و لازم برای رسیدن به سهمیه ، افزایش OTE خود و رسیدن به موفقیت فروش نهایی تجهیز می کند.

نمایه خود را بهینه کنید

من قبلاً توضیح دادم که چگونه می توانید با بهینه سازی پروفایل های اجتماعی خود اعتماد و ایجاد یک برند شخصی را برقرار کنید ، و این امر به لینکدین نیز گسترش می یابد. این نه تنها بستری است که می توانید درک عمیق تری از چشم اندازها شناسایی و توسعه دهید ؛ آنها می توانند به راحتی به راحتی از لینکدین برای تحقیق در مورد شما استفاده کنند!

به همین دلیل شما باید از پروفایل لینکدین خود استفاده کنید تا خود را به معتبرترین و شخصی ترین راه ممکن نشان دهید.

برخی نکات مربوط به پروفایل لینکدین وجود دارد که به عنوان یک نقطه شروع اساسی عمل می کند. شخصی سازی URL غرور خود ، با استفاده از یک هدفون حرفه ای ، پر کردن تجربه کار و سابقه تحصیل. اما برای اینکه واقعاً ارزش حضور لینکدین خود را تقویت کنید ، چند تاکتیک دیگر وجود دارد که باید آنها را پیاده کنید:

سفارشی کردن عنوان خود: به طور پیش فرض ، عنوان شما عنوان و شغل فعلی شما خواهد بود ، که قبلاً در بخش “تجربه” نمایه شما نمایش داده می شود. به جای کپی کردن مطالب ، عنوان خود را با برخی از کلمات کلیدی و کارکردهای تخصصی کلیدی سفارشی کنید. این نه تنها باعث افزایش دید شما و همچنین احتمال نمایش پروفایل شما در جستجوی لینکدین می شود ، بلکه به طور موجز مهارت های متنوع شما را نشان می دهد.

جزئیات خلاصه و مخاطب خود را بهبود ببخشید: پر کردن خلاصه خود یک لایه دیگر از قابلیت کشف را به پروفایل لینکدین شما اضافه می کند. در مورد کارهایی که انجام می دهید و چرا نسبت به آن اشتیاق دارید ، چند خط مختصر را درج کنید. بخش اطلاعات تماس جداگانه وجود دارد ، اما فقط برای اتصالات موجود لینکدین قابل مشاهده است ، بنابراین جزئیات تماس خود را در خلاصه خود برای مشتریان احتمالی ، همراه با یک تماس مناسب برای اقدام ، درج کنید. همچنین می توانید سه لینک به نمایه توییتر ، وب سایت شرکت ، وب سایت شخصی ، وبلاگ یا فید RSS اضافه کنید ، که بیشتر اقتدار اجتماعی شما را تأسیس می کند و جستجو نمایه شما را بهینه می کند.

افزودن دارایی: لینکدین به شما امکان می دهد دارایی های رسانه ای را به پروفایل خود اضافه کنید ، از جمله اسناد ، عکس ها ، پیوندها ، فیلم ها و ارائه ها. با افزودن محتوای مرتبط دیگری به پروفایل خود ، می توانید رهبری و خلاقیت فکری خود را به مشتریان بالقوه نشان دهید ، و همچنین از آن محتوا برای ترغیب و تبدیل آنها استفاده کنید. نمونه ها می توانند شامل یک توصیف ویدئویی ، یک وبلاگ مناسب با صنعت یا ارائه نمایش به صورت اسلاید باشند.

خلاقیت

توصیه هایی را بخواهید: شما باید هدف خود را برای بدست آوردن حداقل یک توصیه برای هر عنوان شغلی ذکر شده در نمایه خود داشته باشید. توصیه ها برای فروش دیجیتال به ویژه اهمیت دارند. به عنوان مثال ، توصیفات مشتری مبنی بر اینکه راه حل یا خدمات شما در یک زمینه انسانی ریشه دارد ، می تواند به معنای تفاوت بین موفقیت درگیر شدن و دستیابی به مشتری جدید و … خوب باشد ، نه.

راه حل

ترکیب کلمات کلیدی: اگر می خواهید شانس نمایش پروفایل خود را در نتایج جستجوی لینکدین افزایش دهید ، مهم است که از کلمات کلیدی مربوطه در سراسر نمایه خود استفاده کنید. خود را در موقعیت شخصی قرار دهید که در جستجوی شما باشد. از چه کلمات یا عباراتی استفاده می کنند؟ سعی کنید این موارد را تا حد ممکن طبیعی در محتوای پروفایل خود بگنجانید – اگر مجبور شوید آنها را مجبور کنید و می تواند تسلط تسلط حرفه ای و قابل دستیابی را که می خواهید برای دستیابی به آن داشته باشید مختل کنید.

اتصال و چشم انداز

بعد از اینکه حداکثر دید خود را در لینکدین به حداکثر رساند ، باید در مرحله بعد روی رشد شبکه خود تمرکز کنید. اگر درباره تسلط بر فروش دیجیتال جدی هستید ، باید لی را مشاهده کنیدnkedIn به عنوان یک مسابقه محبوبیت؛ هرچه ارتباطات با کیفیت تری برقرار کنید ، شانس ایجاد خط لوله سالم بهتر خواهید شد. برای رسیدن به این هدف تعدادی روش وجود دارد:

افرادی را که می شناسید فراموش نکنید: با تقویت اولین ارتباط با همکاران و همکاران گذشته ، پایه و اساس یک شبکه موفق لینکدین را تشکیل دهید. این فرصت مناسبی برای دسترسی است زیرا می توانید اتصالات درجه ۲ و ۳ خود را ارزیابی کرده و در صورت لزوم از مقدمه بخواهید. استفاده از ارتباطاتی که قبلاً داشتید مهم است. لینکدین ادعا می کند که اگر دستیابی به دسترسی از طریق یک ارتباط متقابل انجام شود ، خریداران پنج برابر بیشتر درگیر هستند.

لینکدین همچنین با وارد کردن مخاطبین ایمیل خود می توانید با افرادی که از قبل می شناسید ارتباط برقرار کنید. هنگام استفاده از این روش قضاوت کنید؛ از وارد کردن انبوه خودداری کنید و به کسانی که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید ، توجه داشته باشید ، زیرا مکاتبات ایمیل شما با افراد خاص ممکن است به اندازه کافی قابل ملاحظه نباشد که آنها بخواهند با شما در لینکدین همکاری کنند.

انتخاب جستجوی پیشرفته: این یک روش ارزشمند برای رشد موثر شبکه و چشم انداز شماست. با استفاده از زمینه های متنوعی که می تواند جستجوی شما را ساده تر کند می توانید به دنبال اتصالات جدید بالقوه باشید. حتی بهتر ، یک حساب کاربری لینکدین به شما این امکان را می دهد تا حداکثر ۳ جستجو را بر اساس عنوان شغلی خاص ذخیره کنید و در صورت مطابقت با کاربران جدید ، هشدارهای هفتگی دریافت کنید. با نمایه حق بیمه ، به قسمتهای جستجوی بیشتری از جمله سطح سالخوردگی ، سالها تجربه ، عملکرد و اندازه شرکت و همچنین امکان صرفه جویی در جستجوهای حتی بیشتر افراد دسترسی دارید ، که می تواند بازده جستجوی شما را بیشتر کند.

حتی قبل از استفاده از جستجوی پیشرفته ، قبل از مراجعه به شخصی که با آنها مشترکی ندارید ، از جستجوی اعضای گروه یا اتصالات ۲ استفاده کنید.

به یاد داشته باشید؛ یک خط خوب بین رهگیری نیاز مشتری و برخورد به همان اندازه مزاحم وجود دارد ، و چشم انداز شما کسی است که آن را ترسیم می کند.

سعی کنید ناوبر فروش: پیوند ناوبر فروش فروش ابزاری است ساخته شده برای فروش دیجیتالی ، با تمرکز بر یافتن چشم اندازهای مناسب در اسرع وقت. می توانید با استفاده از فیلترهای جستجوی پیشرفته پیشرفته ای که در بالا به آن اشاره کردم ، از عملکرد Lead Builder Sales Navigator برای ساخت لیست های سرب استفاده کنید. همچنین می توانید حداکثر ۳۰۰۰ سرب را ذخیره کنید و به روزرسانی های زمان واقعی را برای هرکسی که ذخیره کرده اید دریافت کنید! این شامل مواردی است که آنها به اشتراک گذاشته اند ، به روزرسانی های شرکت و هشدارهایی که افراد یا شرکت ها در اخبار ذکر شده اند. Sales Navigator همچنین توصیه های سرب را ارائه می دهد که متناسب با تنظیمات شخصی شما تنظیم شده و بر اساس راهکارهایی که احتمالاً قبلاً ذخیره کرده اید ، باشد.

بینشهایی از قبیل چه کسی نمایه شما را مشاهده کرده است ، و چه کسی در تیم شما برای تسهیل معرفی گرم (که در نسخه تیم راهنمای فروش ناوبری موجود است) به تیم شما وصل شده است ، شما را قادر می سازد تا روابط معناداری را ایجاد کنید که احتمالاً فروش را در پی دارد. شما حتی می توانید InMails را به چشم انداز خود ارسال کنید ، که مطابق با لینکدین ، نشان داده شده است که نسبت به تماس سرد یا ایمیل ، میزان پاسخ بالاتر را دریافت می کنید.

دریافت شخصی: هیچ چیز نمی گوید “من به شما اهمیتی نمی دهم. فقط پول شما را می خواهم” مانند یک دعوت خودکار برای اتصال! شما باید تلاش کنید تا با آینده خود ارتباط برقرار کنید. از این گذشته ، ۷۰٪ از تجربیات خرید به این بستگی دارند که مشتری چگونه رفتار می کند. اگر از همان ابتدا سرمایه گذاری در روابط مشتری خود شروع کنید ، بهتر است که بتوانید هم فروش اول را هدایت کنید و هم خریدهای مکرر را ترغیب کنید ، چیزی که شما به عنوان یک فروشنده حتماً باید هدف آن را داشته باشید. طبق گفته Metrics Marketing ، احتمال فروش به مشتری موجود ۶۰-۷۰٪ است ، در حالی که احتمال فروش به یک چشم انداز جدید ۵-۲۰٪ است. اقدام ساده در تنظیم دعوت برای اتصال ، به طور دقیق و ساده با بیان اینکه چگونه آنها را می شناسید ، چرا می خواهید اتصال برقرار کنید و ارتباط شما با چه ارزشی می تواند آنها را تأمین کند ، می تواند یک سابقه بسیار مثبتی تعیین کند که در نهایت می تواند به نفع ROI شما باشد.

سرمایه گذاری

نامزدی

شما نمایه بهینه سازی کرده اید ، شبکه ای از اتصالات با کیفیت ایجاد کرده اید ، و اکنون می توانید عقب بنشینید و استراحت کنید.

فقط شوخی میکنم! احتمالاً مهمترین عنصر استفاده از لینکدین برای موفقیت فروش دیجیتال ، تعامل با اتصالات شماست. مشارکت فعال در لینکدین باعث افزایش دید شما ، ایجاد اعتبار شما و مهمتر از همه ، این مهم برای پیشبرد روابط مهم و حیاتی مشتری خواهد بود. من چند رویکرد اثبات احمقانه برای تعامل را خلاصه کرده ام که می توانید خیلی راحت آن را اتخاذ کنید:

استفاده از پالس لینکدین: پالس ، بستر نشر لینکدین روش قدرتمند دیگری برای گسترش دسترسی شما و تسریع درگیری است. بر خلاف به روزرسانی های وضعیت ، که برای گزیده ها و پیوند به منابع دیگر مناسب است ، هدف Pulse انتشار محتوای بلند به صورت مستقیم در لینکدین است. محتوای طولانی فرم نهایی راه برای تحکیم وضعیت شما به عنوان یک مقام صنعت و افزایش قرار گرفتن در معرض شماست. وقتی پستی را در Pulse منتشر می کنید ، شبکه شما به صورت خودکار اعلانی را دریافت می کند که در مورد مقاله و عنوان آن به آنها هشدار می دهد ، بنابراین با به روزرسانی های وضعیت خود ، اطمینان حاصل کنید که عناوین شما کاربران را به کلیک در انگیزه می دهند! اگر شبکه شما مجبور است محتوای شما را دوست داشته یا به اشتراک بگذارد ، این به شما امکان می دهد تا به اتصالات خودشان نفوذ کنید و اگر آن اتصالات مانند آنچه می نویسید ، تصمیم بگیرند و شما را دنبال کنند ، شبکه شما پتانسیل رشد نمایی دارد. علاوه بر این ، مقالات ارسال شده در Pulse ، هر دو بصورت روشن یا خاموش لینکدین قابل جستجو هستند ، که دستیابی شما به آن کمی بیشتر می شود!

بعد چی؟

بعد از اجرای این راهکارهای ساده ، می توانید با استفاده از فهرست فروش اجتماعی لینکدین ، میزان اثربخشی خود را بسنجید. این یک ابزار اندازه گیری سریع و آسان است که با کلیک بر روی یک دکمه ، موفقیت شما را بر اساس تعدادی از معیارها ، از جمله ایجاد مارک حرفه ای خود ، پیدا کردن افراد مناسب ، درگیر شدن با بینش ها و روابط ساختمان ، تجزیه و تحلیل می کند. شما می توانید پیشرفت خود را به صورت هفتگی ترسیم کنید و خود را در برابر هر دو صنعت در صنعت و شبکه خود محک بزنید.

مثل همیشه ، می توانید از این معیارهایی که نقاط قوت و ضعف خود را مشخص می کنید استفاده کنید و رویکرد خود را بر این اساس تنظیم کنید. فهرست فروش اجتماعی شما چیست؟ آیا در مورد استفاده از لینکدین برای فروش دیجیتال نکات یا دیدگاهی دارید؟ در نظرات زیر نظرات خود را به اشتراک بگذارید!

همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید

سوفی الیزابت اسمیت

Related articles

چگونه می توان از بازاریابی سنتی به دیجیتال حرکت کرد

“ دیجیتالی شدن صنعت بازاریابی باعث افزایش قالبهای سنتی شده و منجر به افزایش تقاضا برای تجربیات مصرفی شخصی شده است. این می تواند به عنوان یک بازاریاب سنتی مستقر و سازگار با فن آوری ها و رویکردهای جدید صنعت بازاریابی دیجیتال دلهره آور باشد. سیستم عامل های کلیدی و بهترین شیوه ها می توانند […]

Learn More

سطح مهارت های دیجیتال ۲۰۱۶: چگونه می توان پیشرفت کرد؟

“ امسال ، فن آوری ها و کانال های دیجیتال بیش از هر چیز دیگری تأثیر اجتماعی و اقتصادی داشته اند. آنها نحوه ارتباط و برقراری ارتباط را تغییر داده اند. آنها بر نحوه مطالعه ، کار و خرید تأثیر می گذارند. این منجر به فرصتهای بسیار چشمگیر بازاریابی برای مشاغل با ابعاد مختلف در […]

Learn More

مربیان – راهنمای ضروری استراتژی محتوا

“ آیا می دانید ۷۵٪ از بازاریابان سرمایه گذاری خود را در بازاریابی محتوا افزایش می دهند؟ با وجود این ، بسیاری از مربیان بازاریابی محتوا را به عنوان یک کارزار به جای اینکه جزء لاینفک روند کار تجاری خود باشد ، مشاهده می کنند. با تبدیل شدن محتوا به عنوان راهی برای تعامل با […]

Learn More