چگونه می توان از بازاریابی سنتی به دیجیتال حرکت کرد

دیجیتالی شدن صنعت بازاریابی باعث افزایش قالبهای سنتی شده و منجر به افزایش تقاضا برای تجربیات مصرفی شخصی شده است.

دیجیتال

این می تواند به عنوان یک بازاریاب سنتی مستقر و سازگار با فن آوری ها و رویکردهای جدید صنعت بازاریابی دیجیتال دلهره آور باشد. سیستم عامل های کلیدی و بهترین شیوه ها می توانند به سرعت تغییر کنند ، و حتی با تجربه ترین بازاریاب نیز احساس راحتی کند. از یک طرف حصار ، طبیعت در حال تغییر محیط دیجیتال می تواند به نظر مثبت و منفی به نظر برسد ، اما مملو از فرصت های شغلی و شغلی شماست.

اگر فکر می کنید از بازاریابی سنتی یا دیجیتال استفاده کنید ، این وبلاگ یک نمای کلی از این زمینه را برای شما در شناسایی مهارت های قابل انتقال خود به شما ارائه می دهد.

سنتی در مقابل بازاریابی دیجیتال

دیجیتال تغییر روش لرزه ای در نحوه نزدیک شدن به مشتریان بالقوه ما ایجاد کرده است و کنترل بیشتری در اختیار آنها قرار می گیرد تا زمانی که نحوه تبلیغات آنها را مصرف می کنیم.

هوش مصنوعی و واقعیت مجازی به سرعت عادی در کمپین های اصلی بازاریابی شده اند و بعضی اوقات ممکن است احساس شود که همه چیز خیلی سریع در حال تحول است تا بتواند از آن پیشی بگیرد.

اگرچه تفاوت های زیادی بین سنتی و دیجیتال وجود دارد که ارزش بحث کردن دارند ، در اینجا سه ​​نکته اساسی وجود دارد که برجسته می شوند:

۱ ٫ مصرف کنندگان توانمند تر هستند

یک نوع جدید از بازاریابی که رونق دارد ، بازاریابی خرد لحظه ای است. هنگامی که بازاریابی را در چارچوب این رویکرد تازه تعریف شده درک می کنیم ، می توانیم راهی را برای دستیابی به بازاریابی دیجیتال متفاوت از تبلیغات سنتی درک کنیم.

بازاریابی خرد لحظه ای اصولی برای نوع جستجوهایی است که امروزه مصرف کنندگان بطور فزاینده ای انجام می دهند. آنها دیگر نسبت به تبلیغاتی که در جلوی آنها قرار دارد واکنش نشان نمی دهند. درعوض ، آنها هر روز چندین جستجو سریع و کوتاه انجام می دهند. به این ترتیب ، بازاریاب های دیجیتال امروز به جای اینکه بتوانند چشم خود را به خود جلب کنند ، به این معنی هستند که در یک لحظه خاص مصرف کننده را پیدا کنند ، مثلاً تبلیغی را در تلویزیون نشان دهند که مصرف کننده قبلاً در مقابل آن باشد.

۲ ٫ اندازه گیری ها دقیق تر هستند

متخصصان بازاریابی دیجیتال باید بتوانند به طور مرتب روی معیارهای خود ردیابی و گزارش دهند. اگرچه احتمالاً جنبه فنی این فرآیند توسط تحلیلگر تیم معین انجام خواهد شد ، هر فرد در یک تیم بازاریابی دیجیتال باید درک کاملی از نحوه استفاده از این معیارها برای اطلاع از استراتژی بازاریابی و ایجاد آگاهی از برند داشته باشد.

این نوع ردیابی با تبلیغات سنتی هرگز امکان پذیر نبود ، اگرچه می تواند با نمایش و رتبه بندی تلویزیون یا تعداد روزنامه های فروخته شده قابل مقایسه باشد. امروز ، ردیابی و گزارش گیری دقیق تر در دسترس است ، که جایی برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی بسیار هدفمند باقی می گذارد.

۳ ٫ جمعیت شناسی متفاوت است

در سطح جهان ، کاربران با روشی کاملاً متفاوت از آنچه در گذشته استفاده می کردند با برندها درگیر هستند. این به چندین عامل مربوط می شود ، اما به این دلیل است که ، در مقایسه با چیزی مانند بیلبورد گذشته ، امروز حضار بسیار گسترده تری نسبت به گذشته وجود دارد. کاربران پویاتر از هر زمان دیگری هستند و هر اطلاعاتی که شما بصورت آنلاین ارسال می کنید ، حداقل از لحاظ تئوری ، پتانسیل دستیابی به مخاطبان جهانی را دارد. این بدان معناست که همه چیز از نظر رقابتی و همچنین در نحوه تعامل کاربران با یک مارک خاص یا اطلاعات کمی متفاوت است.

ترکیبی از استراتژی بازاریابی دیجیتال

برخی از شرکت ها و آژانس ها هنوز در حال انجام یک استراتژی ترکیبی هستند و این امر می تواند مؤثر باشد. به عنوان مثال ، به احتمال زیاد می دانید تبلیغات Super Super Bowl چقدر بزرگ هستند ، اگر واقعاً اختصاص داده شده باشید ، هنوز پول کافی در این زمینه وجود دارد.

به طور کلی ، روزهای سودآور تبلیغات تلویزیونی با سودآوری به گذشته تبدیل می شوند زیرا مصرف کنندگان کنترل بیشتری در جریان رسانه های اجتماعی خود دارند. با توجه به این موضوع ، مشاغل موظفند به افزایش این نوع رفتار مصرف کننده توجه کنند.

نکته خوب این است که شما به عنوان یک حرفه ای با تجربه در فضای بازاریابی سنتی هنوز می توانید استعدادهای خود را در آژانس هایی بکار بگیرید که مرتبا از یک استراتژی ترکیبی استفاده می کنند که ترکیبی از تکنیک های بازاریابی آنلاین و آفلاین است. این روزها مشاغل به ضرورت بازاریابی دیجیتال روی آورده اند – اما این بدان معنا نیست که بازاریابی سنتی مرده است.

قابل انتقال مهارت های حرفه ای تبلیغات

اگر می خواهید در این زمینه در یک مقام رهبری یا خلاق باشید ، نمی دانید که چگونه یک وب سایت را رمزگذاری کنید ، اما برای اطلاع از استراتژی خود باید با اصول کار راحت باشید. باید بتوانید این جزئیات را به کلیپ ارتباط دهیدبه روشی قابل فهم

خلاق: اگر بتوانید اقناعا بنویسید ، تقریباً برای هر شرکتی دارایی خواهید بود. و اگر در یک شرکت تبلیغاتی مهم تجربه داخلی دارید ، نسبت به بسیاری از افراد در سنین هزاره ای که به دنبال ورود به نیروی کار دیجیتال خلاق هستند ، مزیت فوق العاده ای دارید زیرا عمدتاً به این دلیل که یک نمونه کارها حرفه ای و حرفه ای را در آنجا نخواهید داشت.

نوشتن مقاله: این مهارت است که تقریباً برای هر نوع مشاغل مورد نیاز است. کپی وب می تواند راه زیادی را برای ایجاد یک کسب و کار طی کند ، بنابراین هر کس با مهارت نوشتن محکم می تواند به طور قطع وارد حوزه دیجیتال شود و همان اصول را به کار گیرد. شما می خواهید یک حس خوب در مورد نحوه استفاده از مهارت های نوشتن مقاله در سایر قالب ها ، مانند ایمیل و رسانه های اجتماعی نیز داشته باشید. اما اگر از قبل می دانید که چگونه مخاطبان را با کلمات درگیر کنید ، انتقال به بازاریابی دیجیتال باید صاف باشد.

طراحی: پس زمینه ای ارزشمند برای کسانی که مایل به انتقال از تبلیغات سنتی به دیجیتال هستند. اگر پیش زمینه هنرهای تجسمی دارید ، می توانید به راحتی این مهارت ها را در تعدادی از زمینه ها در بازاریابی دیجیتال ، از جمله طراحی وب سایت ، اینفوگرافیک ، عکاسی و ویدیو به تعدادی دیگر منتقل کنید.

کسب و کار: اگر واقعاً در مدیریت پروژه ، تفویض و کارآمد کردن جریان کار عالی هستید ، می خواهید به فکر مدیریت مدیریتی باشید. دانش و مهارت کسب و کار همیشه در هر نوع بازاریابی مفید خواهد بود ، بنابراین نمی توانید با انواع مهارتهایی که ممکن است در مدرسه تجارت یا شغل به عنوان مدیر یاد گرفته اید اشتباه کنید.

۳ ٫ دسته رسانه های دیجیتال

یکی از مبارزات اصلی حرفه ای بازاریابی مدرن ، حجم کاملی از اطلاعات در حال پردازش است. که گاهی اوقات می تواند خود را به عنوان اضافه بار اطلاعات جلوه دهد. اگر سوئیچ را از تبلیغات سنتی به دیجیتال می گیرید ، می توانید با درک کامل از مکانی که در آن هر نوع رسانه در کجا قرار دارد شروع کنید:

   

 • متعلق به رسانه نوعی است که شما به عنوان بخشی از دارایی خود دارید: یک وب سایت و وبلاگ ، برای مبتدیان. شما کنترل این بخش از رسانه را بر عهده دارید ، و وظیفه دارید که چگونه بهینه سازی آنها را برای بازاریابی ورودی انجام دهید.
   
 • رسانه پرداخت شده وقتی هزینه شخص دیگری را برای قرار دادن تبلیغات پرداخت می کنید. در دنیای دیجیتال ، این موارد شامل مواردی مانند تبلیغات فیس بوک است.
 •  

 • رسانه کسب شده تبلیغی رایگان است که از طریق دهان به دهان و در حوزه دیجیتال اتفاق می افتد ، این بیشتر به معنای اشتراک گذاری است. بررسی های مشتری نمونه ای کامل از این مورد است.

چرا بازاریابی اینترنتی مؤثرتر از سنتی است

در اینجا چند مورد از دلایل اصلی افزایش مطلوب بازاریابی آنلاین نسبت به بازاریابی سنتی آورده شده است:

   

 • تبلیغات بیشتر با هزینه کمتر: در روز ، شرکت های بزرگ سالانه میلیون ها دلار را صرف تبلیغات و بیشتر قسمت های محلی یا ملی می کنند. اکنون می توانیم با بودجه ای معادل چند هزار در سال به مخاطبان جهانی برسیم.
 • دلار

   

 • تعامل مخاطبان سطح بعدی: امروز فرصت های بیشتر و بیشتری برای تعامل با مخاطبان از هر مکان از طریق بازاریابی اجتماعی بلکه همچنین از طریق تکنیک های نوین پیام رسانی شخصی مانند chatbots وجود دارد.
 •  

 • ردیابی در زمان واقعی به معنای بهتر هدفمند شدن است: فناوری امروز به بازاریاب ها اجازه می دهد داده های تاریخی و واقعی را ردیابی و تجزیه و تحلیل کنند تا بفهمند یک کارزار مشخص چه اثربخشی دارد و این را در برابر کلی ROI شما اندازه گیری می کند. . در بازاریابی سنتی ، هیچ راهی برای انجام دقیق این کار وجود نداشت. شما می توانید از این داده ها برای هدف قرار دادن مخاطبان خود به روشی دقیق تر از گذشته استفاده کنید ، و با هوش مصنوعی این امر فقط دقیق تر خواهد شد.

از کجا شغل خود را برای بازاریابی دیجیتال شروع کنید

اگر شما به کار در خانه عادت دارید ، یک توصیه این است که یک آژانس بازاریابی پیدا کنید که یک استراتژی ترکیبی را برای مشتریان خود ارائه دهد. از این طریق می توانید مهارت های بازاریابی خود را هنگام یادگیری در مورد بازاریابی دیجیتال به کار بگیرید.

در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید برای راحتی در کار خود در زمینه بازاریابی دیجیتال ، از راحتی در خانه خود ، شروع کنید. لازم نیست زمان زیادی را صرف کنید ، و می توانید آن را با سرعت خود انجام دهید.

   

 • همه چیزهایی را که از شغل قدیمی خود آموخته اید بگیرید و آنرا آنلاین کنید (برای مثال ، یک نمونه کار)
 •  

 • با ساختن یک وب سایت ساده برخی از اصول فنی و طراحی را یاد بگیرید
 •  

 • خود را با روندها و فن آوری های جدید آشنا کنید
 •  

 • با برنامه های مختلف رسانه های اجتماعی در اطراف بازی کنید
 •  

 • یک برنامه آموزشی جامع و آینده نگر را پیدا کنید و مجوز بگیرید

اگر عاشق هر جنبه ای از دنیای تجارت یا بازاریابی هستید ، رسانه دیجیتال زمینه ای است که باید به آن توجه کنید. شما می توانید در طیف وسیعی از مناطق یا فقط یکی تخصص داشته باشید و خود را به انجام برسانیدشغل پویا همچنین فضای زیادی برای افراد در حوزه دیجیتال وجود دارد که می توانند از راه دور کار کنند ، به این معنی که می توانید مسافرت و کار کنید ، یا اگر فرزندپروری دارید در خانه بمانید و هنوز هم یک مسیر شغلی هیجان انگیز را دنبال کنید.

Related articles

اهمیت داده های ساخت یافته در سئو

“ گوگل در ثانیه ثانیه ۶۳۰۰۰ جستجو را انجام می دهد: این تعداد ۳٫۸ میلیون جستجو در دقیقه یا ۵٫۵ میلیارد جستجو در روز است. بنابراین ، چگونه اطمینان حاصل کنیم که وب سایت شما در لیست خوبی قرار گرفته و رتبه بندی شده است؟ در این وبلاگ ، بدانید که چگونه می توانید از […]

Learn More

سطح مهارت های دیجیتال ۲۰۱۶: چگونه می توان پیشرفت کرد؟

“ امسال ، فن آوری ها و کانال های دیجیتال بیش از هر چیز دیگری تأثیر اجتماعی و اقتصادی داشته اند. آنها نحوه ارتباط و برقراری ارتباط را تغییر داده اند. آنها بر نحوه مطالعه ، کار و خرید تأثیر می گذارند. این منجر به فرصتهای بسیار چشمگیر بازاریابی برای مشاغل با ابعاد مختلف در […]

Learn More

مربیان – راهنمای ضروری استراتژی محتوا

“ آیا می دانید ۷۵٪ از بازاریابان سرمایه گذاری خود را در بازاریابی محتوا افزایش می دهند؟ با وجود این ، بسیاری از مربیان بازاریابی محتوا را به عنوان یک کارزار به جای اینکه جزء لاینفک روند کار تجاری خود باشد ، مشاهده می کنند. با تبدیل شدن محتوا به عنوان راهی برای تعامل با […]

Learn More