مربیان – راهنمای ضروری استراتژی محتوا

آیا می دانید ۷۵٪ از بازاریابان سرمایه گذاری خود را در بازاریابی محتوا افزایش می دهند؟ با وجود این ، بسیاری از مربیان بازاریابی محتوا را به عنوان یک کارزار به جای اینکه جزء لاینفک روند کار تجاری خود باشد ، مشاهده می کنند.
بازاریابی محتوا

با تبدیل شدن محتوا به عنوان راهی برای تعامل با دانشجویان و فارغ التحصیلان ، کالج ها ، دانشگاه ها و شرکت های آموزشی باید استراتژی ایجاد کنند که بتواند به ارتقاء سطح آگاهی از برند کمک کند و به آنها در دستیابی به اهداف بازاریابی محتوا کمک کند.

دانشجو

در حالی که تولید وبلاگ های ۱۰۰۰ کلمه ای بصیرت و خوش ساخت بسیار عالی است ، اگر از یک استراتژی بازاریابی محتوا پشتیبانی نشود ، این نوع محتوا اغلب در گرداب محتوای آنلاین قرار می گیرد و آن را منسوخ می کند. بنابراین ، چگونه می توانید یک استراتژی را ایجاد کنید که باعث شود مؤسسه شما از موضع خود جدا شود ، شما را به عنوان یک رهبر فکری مستقر کند و به نقاط درد دانشجویان هدف خود بپردازد؟ برای اطلاعات بیشتر راهنمای مفید ما را بخوانید.

تحقیقات خود را انجام دهید

اگر مخاطب مورد نظر خود را نفهمید ، به هیچ وجه نکته ایجاد محتوای وجود ندارد. در حالی که ممکن است فکر کنید مخاطبان شما اخیراً دانشجویانی هستند که عطش IT دارند ، اما تحقیقات ممکن است نشان دهد افرادی که باید هدفشان قرار بگیرد ، در واقع متخصصان شاغل در نیاز به پیشرفت کار هستند – همانهایی هستند که در جستجوی نوع برنامه های یادگیری شما ارائه می دهند. .

با بررسی پیشنهادات خود ، انجام گروههای متمرکز ، ایجاد نظرسنجی در رسانه های اجتماعی و به دست آوردن ثروت از داده های موجود ، می توانید سنجید بهتری را در مورد آنچه مخاطب مورد نظر خود را جستجو می کند ، چه چیزی باعث می شود آنها را تیک بزنید و چگونه می توانید به آنها کمک کنید. . انجام تحقیقات متمرکز بر روی مصرف کنندگان نه تنها پایه و اساس استراتژی محتوای شماست بلکه به شما در ایجاد شخصیت های مؤثر نیز کمک می کند.

شخصیتهای دانشجویی را شناسایی کنید

هنگامی که مخاطبان خود را درک کردید و زیر پوست آنها قرار گرفتید ، توسعه شخصیت های بازاریابی بسیار ساده تر خواهد بود که به شما کمک می کند تا محتوای شما را به بهترین وجه ممکن متمرکز کنید ، و حداکثر ارزش مخاطبان خود را ارائه دهید از این گذشته ، طبق Accenture ، ۷۵٪ از مصرف کنندگان اعتراف می کنند که بیشتر از یک مارکتی که آنها را با نام خود می شناسند ، بیشتر خریداری می کنند و درک ارتباط خود با آنها را نشان می دهند.

افراد به دلیل کمک به بخش بندی اهداف بسیار مهم هستند ، بنابراین می توانید محتوایی را تنظیم کنید که با آنها طنین انداز باشد. اشخاص می توانند به هر شکلی از محتوا ، از یک تبلیغ تبلیغاتی در فیس بوک یا ایمیلی که لینک های مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد ، کمک کنند. یادآوری این نکته ضروری است که افراد می توانند تغییر کنند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هنوز هم گروه مناسب را هدف قرار می دهید و وسعت درک خود را در صورت امکان از طریق تعامل آنلاین با محتوای خود ، مجدداً مورد بررسی قرار می دهید.

برای درک نحوه ایجاد این پروفایل های فوق العاده مفید و یافتن اطلاعات بیشتر در مورد آنها ، به مقاله ما در مورد چگونگی ساختن پرسنل برای رانندگی تعامل نگاهی بیندازید.

تجزیه و تحلیل رقبا را انجام دهید

دقیقاً مانند این که نمی دانید چگونه تمرکز خود را در تلاش برای بازاریابی محتوا کنید اگر مخاطبان خود را درک نکنید ، اگر در مورد آنچه رقبای خود انجام می دهند ، اطمینان نداشته باشید ، رقابت دشوار خواهد بود.

با بررسی رقبا ، درک عمیق تری از نوع محتوایی که باید تولید کنید ، بدست می آورید. تحقیق رقابتی با ارزش را انجام دهید و ابتدا مشخص کنید که چه کسی این رقابت را تشکیل می دهد و چگونه آنها خود را بصورت آنلاین و همراه با نقاط درد که برای کشف آنها درگیر می شوند به صورت آنلاین ارائه دهند.

مسلح با لیست انتخاب شده خود ، کانال های رسانه های اجتماعی و همچنین وب سایت ها را جستجو کنید تا ببینید چه چیزی تبلیغ می کنند و چه چیزی به نظر می رسد با مخاطبان خود طنین انداز باشد. به عنوان مثال ، فیلم های رقیبی هستند که تعداد زیادی از بازدیدها را در اینستاگرام انجام می دهند یا وبلاگ هایی با بهترین عملکرد در فیس بوک به اشتراک گذاشته می شوند؟ یا آیا آنها از وبلاگ ها برای تعامل با دانشجویان و کتاب های الکترونیکی دروازه دار برای گرفتن جزئیات استفاده می کنند تا بتوانند دوباره به بازار عرضه کنند؟ بررسی کنید که چه چیزی برای رقبا مفید است و از این دانش برای مخاطب ، محل و دسترسی های اجتماعی استفاده می کنید.

با انجام این کار نه تنها می توانید استراتژی محتوا خود را پیش ببرید تا اطمینان حاصل کنید که حداکثر تأثیر را ایجاد می کند ، بلکه مناطقی یا موضوع مورد نظر را که توسط رقبای شما پوشیده نشده است شناسایی کنید – محتوایی که به شما کمک می کند تا از جمعیت متمایز شوید. .

محتوای قاتل ایجاد کنید

قاتل

در حالی که بسیاری از افراد آنلاین به دلیل حجم محتوای ایجاد شده ، “شوک محتوا” را تجربه می کنند ، محتوای عالی همیشه از طریق آن می درخشد. پس از شناختن شخصیت ها ، رقبا و کانال های استفاده از ایجاد محتوای قاتل ، مرحله بعدی است.

مهمتر از همه ، روی دارایی هایی که بیشترین ارزش را فراهم می کنند ، تمرکز کنید. به عنوان مثال در سال ۲۰۱۸ ، ویدیو با سیستم عامل هایی مانند Facebook و لینکدین با معرفی زنده ویدیو ، رو به رشد است ، در حالی که اسنپ چت و اینستاگرام روی پیشنهادات ویدیوی خود تمرکز می کنند تا حتی بیشتر با کاربران درگیر شوند. EA وجود داردروشهای تولید ویدیو که نیازی به وقت ندارد ، از جمله تبدیل اینفوگرافیک یا وبلاگ به یک فیلم گرافیکی با حرکت ساده یا ایجاد یک ویدیو مبتنی بر آمار (مانند ارقام بازار کار).

نمونه ای درخشان از مطالب که واقعاً با مخاطب خود طنین انداز است ، از Zendesk آمده است. Zendesk به جای توضیح در مورد محصول خود ، محتوای سرمقاله ای و ویدئویی ایجاد می کند که احساسات را برانگیخته و با مخاطبان خود گزارشی را ایجاد می کند. این فیلم عجیب ، ناامیدی از پشتیبانی بد تلفن را با روشی طنز نشان می دهد – و فیلم هایی مانند این ، که دارای بیش از ۱۴۰۰۰ بازدید به تنهایی است ، کمک کرده اند که به موفقیت روز افزون زندسسک کمک کند …

به یاد داشته باشید که دانشجویان به دنبال سرمایه گذاری در شما و مؤسسه شما به صورت شخصی و عاطفی خواهند بود و با خلق مطالب سرگرم کننده که نقاط درد آنها را به روشی طبیعی برطرف می کند ، مطمئناً درگیر تعامل خواهید شد. این به نوبه خود به شما کمک می کند تا دانش آموزان مناسب را به موسسه خود جذب کنید.

سرمایه گذاری

در تجزیه و تحلیل بسازید

وقتی صحبت از محتوا شد باید مجدداً اندازه گیری ، تحلیل و سپس اندازه گیری کنید. این تنها راه برای به دست آوردن موفقیت پایدار است.

بنابراین ، معیارهایی را که می خواهید اندازه گیری کنید ، برای ارزیابی موفقیت محتوای خود بررسی کنید. به عنوان مثال ، بازدید از وبلاگ نشان می دهد که مخاطبان شما در حال رشد است در حالی که زمانی که آنها برای خواندن مقاله می گذرانید یا اینکه تا چه اندازه حرکت می کنند (عمق پیمایش) چگونگی مشارکت مردم با محتوا را نشان می دهد. سهام اجتماعی نیز معیار مناسبی برای استفاده برای مقالات است زیرا دسترسی به محتوای شما را نشان می دهد و با استفاده از سیستم عامل هایی مانند aherfs می توانید به دیدن وب سایتهایی که به محتوای شما پیوند دارند کمک کند و به بینش در مورد کلمات کلیدی شما برای SEO کمک کند.

در مورد رسانه های پولی ، کلیک ها و نظرات بسیار خوب است ، اما برداشت ها و تبدیل ها معیارهایی هستند که نشان می دهد مردم چگونه با محتوای شما در حال تعامل هستند و همچنین عملکردهایی که در پاسخ به مطالب شما انجام می دهند. علاوه بر این ، اشتراک گذاری اجتماعی امری ضروری است زیرا می توانید در دسترس بودن محتوای خود به شما سنجید. با استفاده از سیستم عامل هایی مانند BuzzSumo می توان میزان اشتراک رسانه های اجتماعی را اندازه گیری کرد.

آزمایش A / B را انجام دهید

هنگامی که نوبت به ایجاد محتوا می رسد ، آزمایش کلید موفقیت است. هر پلتفرم دیجیتال فرمول جادویی خود را دارد: برای مثال ، عناوین و عباراتی که در فیس بوک کار می کنند لزوماً روی لینکدین و غیره کار نمی کنند. قبل از امتحان کردن انواع مختلفی از رویکردهای مختلف ، زمان لازم برای درک هر کانال موجود و عملکرد آن را یاد بگیرید ، تا ببینید که کدام یک از اینها بهتر است.

دیجیتال

همچنین ، شایان ذکر است که هرگز نباید ارزش یک تیتر را دست کم گرفت. چرا؟ زیرا این اولین چیزی است که افراد وقتی محتوای شما را می بینند با شما روبرو می شوند. یک انتخاب کوچک از عناوین مختلف را در سیستم عامل های مختلف آزمایش کنید تا ببینید بهترین پاسخ چه می تواند باشد و از نرم افزار تست A / B استفاده کنید تا به شما کمک کند نسخه های مختلف محتوای سایت خود را قبل از خیاطی امتحان کنید تا به بهترین نتیجه برسید و در نهایت بهترین ها را تشویق کنید نرخ ثبت نام

آزمایش A / B به زمان نیاز دارد ، اما ارزش این تلاش را دارد.

بهترین دارایی خود را تقویت کنید

این ممکن است واضح به نظر برسد ، اما بسیاری از افراد از این رویکرد غافل می شوند. در اصل ، وقتی یاد می گیرید که چه چیزی مؤثر است ، این کار را ادامه دهید! مطالبی را که به بهترین وجه کار می کنند تقویت کنید و اگر نتایج مثبتی داشته یا پاسخ مثبتی را به همراه داشته باشید ، سعی کنید در افزایش تولید آن محتوا تلاش کنید – ارزش وقت و سرمایه گذاری را دارد.

به عنوان مثال ، اگر یک سری سری در وبلاگ شما حرکت زیادی را به خود جلب کرده است ، محتوا را در یک کتاب الکترونیکی همراه با ویژگی های تعاملی و فصل های جایزه وارد کنید. یا از کتاب دانشگاه ویسکانسین ادو کلر رهبری کنید و محتوای برنده را مجدداً تقویت کرده و تقویت کنید تا به یک چشم جدید برسید.

محتوای هیجان انگیز ، ارزشمند و جذاب هنوز بهترین راه برای ارتباط و برانگیختن روابط معنادار با دانشجویان بالقوه است. توسعه یک استراتژی محتوا که تمام عناصر مختلف ذکر شده در اینجا را در نظر بگیرد به معنای آن است که شما با داشتن محتوای مناسب در بسترهای نرم افزاری ، افراد مناسب را هدف قرار می دهید.

بروشور

Related articles

اهمیت داده های ساخت یافته در سئو

“ گوگل در ثانیه ثانیه ۶۳۰۰۰ جستجو را انجام می دهد: این تعداد ۳٫۸ میلیون جستجو در دقیقه یا ۵٫۵ میلیارد جستجو در روز است. بنابراین ، چگونه اطمینان حاصل کنیم که وب سایت شما در لیست خوبی قرار گرفته و رتبه بندی شده است؟ در این وبلاگ ، بدانید که چگونه می توانید از […]

Learn More

سطح مهارت های دیجیتال ۲۰۱۶: چگونه می توان پیشرفت کرد؟

“ امسال ، فن آوری ها و کانال های دیجیتال بیش از هر چیز دیگری تأثیر اجتماعی و اقتصادی داشته اند. آنها نحوه ارتباط و برقراری ارتباط را تغییر داده اند. آنها بر نحوه مطالعه ، کار و خرید تأثیر می گذارند. این منجر به فرصتهای بسیار چشمگیر بازاریابی برای مشاغل با ابعاد مختلف در […]

Learn More

Chatbots: آیا واقعاً ۸۰٪ از شرکتها تا سال ۲۰۲۰ از آنها استفاده می کنند

“ ممکن است شما هنوز آن را می دانید یا نمی دانید ، اما هوش مصنوعی (AI) قصد دارد روش استفاده از اینترنت را چه در سطح مصرف روزانه و چه در حوزه بازاریابی دیجیتال تغییر دهد. در حقیقت ، یک مقاله اخیر از Business Insider ادعا می کند که ۸۰ درصد شرکت ها تا […]

Learn More
آموزش بروشور برنامه شریک آموزش
وضعیت خط لوله -نه-۱- سرب جدید ۱۰٪ مشاغل اولیه ۱۵٪ تماس با تأسیس ۲۰٪ انتصاب ساخته شده ۳۰٪ سرب کاملاً واجد شرایط ۴۰٪ پیگیری منصوبment Made50٪ فرم درخواست Sent70٪ فرم درخواست بازگشت۷۵٪ قرارداد آماده شده ۸۰٪ قرارداد ارسال شده ۹۰٪ قرارداد برگشتی ۹۵٪ صورتحساب ۱۰۰٪ Paid0٪ Lost0٪ Duplicate0٪ سرب واجد شرایط Out0٪ ارجاع شده به B2C0٪ ارجاع شده به تیم شرکت ۰٪ ارجاع شده به سایر بخش۰٪ Non Contactable0٪ واجد شرایط خارج از (شریک زندگی زیر) ۰٪ به تعویق افتاد ۰٪ تحقیق Ignite0٪ (فقط خارج از محدوده)
نوع * -دانشگاه شخصی دانشگاه کالج خصوصی شرکت ارائه دهنده آموزش جهانیطبقه دولت بعدی
نام مخاطب *
عنوان شغل
ایمیل *
شماره تلفن *
نام شرکت *
نه دانشجویان در هر سال – هیچکدام از کمتر از ۱۰۰۱۰۱ تا ۵۰۰۵۰۱ تا ۱۰۰۰۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ بیش از ۵۰۰۰
کشور * -None-AfghanistanAland IslandsAlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua و BarbudaArgentinaArmeniaArubaAustraliaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia و HerzegovinaBotswanaBouvet IslandBrazilBritish اقیانوس هند TerritoryBrunei DarussalamBulgariaBurkina FasoBurundiCambodiaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral آفریقایی RepublicChadChileChinaChristmas IslandsCocos (کیلینگ) IslandsColombiaComorosCongoCongo، دموکرات RepublicCook IslandsCosta RicaCote D’IvoireCroatiaCubaCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEquatorial جزایر GuineaEritreaEstoniaEthiopiaFalkland (مالویناس) جزایر فارو IslandsFijiFinlandFranceFrench GuianaFrench PolynesiaFrench جنوبی TerritoriesGabonGambiaGeorgiaGermanyGhanaGibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineaGuinea -BissauGuyanaHaiti جزایر هارد و جزایر مک دونالد هولی (استان ایالت واتیکان) هندوراسHong Kon gHungaryIcelandIndiaIndonesiaIran، RepublicIraqIrelandIsle اسلامی ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenyaKiribatiKorea، NorthKorea، SouthKosovoKuwaitKyrgyzstanLao، دموکراتیک خلق RepublicLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyan عرب JamahiriyaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMacaoMacedonia، یوگسلاوی سابق RepublicMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMayotteMexicoMicronesia، فدرال StatesMoldova، RepublicMonacoMongoliaMontenegroMontserratMoroccoMozambiqueMyanmarNamibiaNauruNepalNetherlands / HollandNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNiueNorfolk IslandNorthern مارینا IslandsNorwayOmanPakistanPalauPalestinian قلمرو، OccupiedPanamaPapua جدید GuineaParaguayPeruPhilippinesPitcairnPolandPortugalPuerto RicoQatarReunionRomaniaRussian FederationRwandaSaint HelenaSaint کیتس و NevisSaint LuciaSaint پیر و MiquelonSaint وینسنت & the GrenadinesSamoaSan MarinoSoo Tome & Princee عربستان سعودی سنگال SerbiaSeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSouth AfricaSouth گرجستان و جنوب ساندویچ IslandsSpainSri LankaSudanSurinameSvalbard و ژان MayenSwazilandSwedenSwitzerlandSyrian RepublicTaiwan عرب، استان ChinaTajikistanTanzania، ایالات RepublicThailandTimor-LesteTogoTokelauTongaTrinidad و TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks و کیکو IslandsTuvaluUgandaUkraineUnited عرب EmiratesUnited KingdomUnited StatesUnited ایالات جزایر کوچک حاشیهای IslandsUruguayUzbekistanVanuatuVenezuelaVietnamVirgin، جزایر BritishVirgin، USWallis و FutunaWestern SaharaYemenZambiaZimbabwe
عضویت در خبرنامه
پرس و جو
ابتدا روی کانال کلیک کنید
کانال آخرین کلیک
اول روی متوسط ​​کلیک کنید
متوسط ​​آخرین کلیک
ابتدا روی صفحه فرود کلیک کنید
صفحه فرود آخرین کلیک
ابتدا روی کمپین کلیک کنید
کمپین آخرین کلیک
اولین کلیک کنید

مدت آخرین کلیک
زمان در وب سایت گذشت