سطح مهارت های دیجیتال ۲۰۱۶: چگونه می توان پیشرفت کرد؟

امسال ، فن آوری ها و کانال های دیجیتال بیش از هر چیز دیگری تأثیر اجتماعی و اقتصادی داشته اند. آنها نحوه ارتباط و برقراری ارتباط را تغییر داده اند. آنها بر نحوه مطالعه ، کار و خرید تأثیر می گذارند. این منجر به فرصتهای بسیار چشمگیر بازاریابی برای مشاغل با ابعاد مختلف در هر صنعت شده است. به عنوان مثال ، Deloitte گزارش داده است که مصرف کنندگان که از رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از روند خرید خود استفاده می کنند ، ۴ برابر بیشتر از کسانی که نمی دانند ، بیشتر – گاهی اوقات به طور قابل توجهی بیشتر – صرف خرید می کنند.

اقتصادی

مشتریانی که از رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از روند خرید خود استفاده می کنند ، ۴ برابر بیشتر از افرادی که نمی دانند هزینه بیشتری دارند.

این توییت

دیجیتال می تواند مزایای جدی به همراه داشته باشد ، و هرچه مشاغل بیشتری شروع به تصدیق این موضوع می کنند ، تقاضا برای متخصصان ماهر دیجیتال بصورت نمایی افزایش یافته است. هرچند که ایستاده است ، این تقاضا بسیار فراتر از در دسترس بودن استعدادهای زنده است. تشدید اوضاع یک سوء تفاهم اساسی بین اینکه چگونه بازاریاب های دیجیتال صالح خود را درک می کنند و واقعاً ماهر هستند – در گزارش مهارتهای دیجیتال ما در سال ۲۰۱۶ مشخص شد که ۵۱٪ از بازاریابان دیجیتال خود را بسیار یا نسبتاً صالح ارزیابی می کنند ، اما در یک بررسی مبتنی بر آزمون ، مهارت های دیجیتالی در ایالات متحده ، انگلیس و ایرلند به همان اندازه کم است ، به طور متوسط ​​۳۸٪. تنها ۸٪ از بازاریابان تست شده سطح ورود مهارتهای بازاریابی دیجیتال را بدست آورده اند.

دیجیتال

۵۱٪ بازاریابان دیجیتال خود را به عنوان صالح ارزیابی می کنند ، اما تنها ۸٪ از افراد مورد آزمایش مهارت های ورود به سطح را کسب می کنند.

این توییت

این که آیا شما قبلاً در صنعت دیجیتال مستقر هستید یا مایل به دستیابی به جایگاه هستید ، مهم است که بتوانید توانایی های خود را در برابر سایر همسالان خود محک بزنید. در زیر ، پنج راه حل اصلی از گزارش مهارتهای ۲۰۱۶ ما را تقسیم بندی کرده ایم که به شما کمک می کند تا نحوه اندازه گیری خود را تشخیص دهید.

راه حل

<h3 id = "" Takeaway 1: استراتژی و برنامه ریزی مهمترین مهارت مهارت در سازمان ها را تشکیل می دهد

برنامه ریزی

در سراسر آمریکا (۵۸٪) ، بریتانیا (۵۵٪) و ایرلند (۴۲٪) ، استراتژی و قابلیت های برنامه ریزی به چشم می خورد که پر افتخارترین مهارت مهارتهای دیجیتالی در سازمانها است. این یک مهارت اساسی است و پایه و اساس آن

قبل از اجرای استراتژی موثر بازاریابی دیجیتال ، باید بتوانید آنرا تصور کنید و برنامه ریزی کنید. استراتژی و برنامه ریزی پایه ای است که باید بر اساس آن همه فعالیت بازاریابی دیجیتال ساخته شود. اگر بازاریاب های دیجیتال نتوانند اصول اصلی دیجیتال را در ابتدایی ترین سطح درک کنند ، این می تواند منجر به عدم کارآیی ، احساس ناامیدی و عدم انگیزه شود.

پژوهش و بینش ، و همچنین تجزیه و تحلیل و گزارش نیز به عنوان مناطق دشوار بیان شد. این یک مبارزات گسترده در بین بازاریابان را برای بررسی و سنجش اثربخشی تلاشهای دیجیتالی آنها برجسته می کند.

هر حرفه ای دیجیتالی دارای نقاط قوت و ضعف فردی است. شاید شما از لحاظ اجتماعی برتری داشته باشید اما با توانایی های تبلیغاتی در تلفن همراه خود سقوط کنید. شاید مفهوم برنامه ریزی مبارزات انتخاباتی شما را شکست دهد ، اما شما با رویکرد داده محور پیشرفت می کنید. شما می توانید با مستند کردن تخصص هایی که در آن موفق می شوید ، و کسانی که با آنها مبارزه می کنید ، یک ممیزی مهارت انجام دهید. فراموش نکنید که به آدرس دهید.

Takeaway 2: بخش فناوری دارای بهترین مهارت های دیجیتال مهارت است

جای تعجب آور که از بازاریابانی که در بررسی مبتنی بر آزمون ما شرکت کرده اند ، نفرات برتر در بخش فناوری کار می کنند. کارمندان ایالات متحده در زمینه فناوری از میانگین مهارت ۴۶٪ برخوردار بودند که ۸ درصد بالاتر از میانگین عمومی بود. جالب اینجاست که متخصصان بازاریابی انگلستان در بخش آموزش نیز عملکرد خوبی داشتند و امتیاز ۴۴ درصدی را کسب کردند. این می تواند نشانه ای از شیوع سازمان هایی باشد که تحول دیجیتالی را تصدیق و سازگار کرده اند و در نتیجه از سطح مهارت های پیشرفته و موفقیت برخوردار هستند.

برای بخش خدمات مالی ، به نظر می رسد نقاط قوت در استراتژی و برنامه ریزی و بازاریابی تلفن همراه نهفته است که بازاریابان آمریکایی به ترتیب متوسط ​​۴۱٪ و ۴۰٪ امتیاز کسب می کنند. بخش آموزش در ایرلند به نتایج چشمگیر دست یافت و ۵۱٪ در استراتژی و برنامه ریزی به دست آورد.

در همین حال ، صنایع فقیرترین صنایع خرده فروشی و مواد غذایی و نوشیدنی هستند که در همه تخصص ها دارای امتیازات مداوم اندک هستند. بازاریابان انگلستان در بخش مواد غذایی و آشامیدنی به طور چشمگیری تلاش کردند ، ۲۰٪ در تبلیغات نمایشگر و ۲۵٪ در جستجو.

طبق گفته Adobe ، شرکت هایی که برنامه ای برای بلوغ دیجیتالی خود دارند ، به دنبال آموزش و ترقی مهارت های نیروی کار موجود خود هستند و افرادی را که باید برای به دست آوردن بیشترین استفاده از ابزارها و فناوری های دیجیتال استخدام کنند ، استخدام می کنند. این بدان معنی است که ، صرف نظر از indusسعی کنید ، هر سازمان فرصتی برای تعالی داشته باشد ، و کسانی که برنامه های آموزشی را اجرا می کنند برای پیگیری همگام با رقبا و استفاده بیشتر از کارمندان خود هستند. برای مقایسه عملکرد هر بخش با تخصص گرایی ، به گزارش مهارتهای کامل ما در اینجا دسترسی پیدا کنید و ببینید که چگونه می توانید مقایسه کنید.

Takeaway 3: Millennials مجهزترین بازاریاب دیجیتال هستند

Millennials قبلاً از Baby Boomers به ​​عنوان بزرگترین نسل زنده پیشی گرفته است. از آنجا که آنها در عصری متولد شده توسط دیجیتال متولد شده اند ، غالباً فرض می کنیم که سطح مهارت آنها نشان دهنده این امر خواهد بود. با این حال ، با وجود این واقعیت که بسیاری از افراد بومی دیجیتال هستند ، هزاره ها کمترین بازاریاب دیجیتال از همه گروه های سنی هستند که ۳۸٪ در ایالات متحده ، ۳۴٪ در ایرلند و ۳۱٪ در انگلیس به دست می آورند. کارمندان ۱۸ تا ۳۴ ساله نیز بیشتر با آنالیز و گزارشگری تلاش کردند که این نگران کننده است ، زیرا این توانایی ها مهمترین بخش از هرگونه فعالیت دیجیتالی را تشکیل می دهند.

هزاره ها کمترین بازاریاب دیجیتال ماهر هستند و بیشتر با تجزیه و تحلیل و گزارش مبارزه می کنند.

این توییت

در هر سه کشور ، گروه سنی ۳۵-۴۹ ماهر است. این نشان می دهد که از آمیختن سالها تجربه و تکنیکهای سنتی هنوز باید چیزهای زیادی کسب کرد. دیجیتال ممکن است هدفمندتر ، قابل اندازه گیری و مقرون به صرفه باشد ، اما در اصل آن ، بازاریابی سنتی بر پایه و اساس محکم استراتژی و مهارت های برنامه ریزی ساخته می شود و اصولی مانند ۴ P – محصول ، قیمت ، تبلیغ و مکان – که می تواند باشد. یک ساختار بسیار مورد نیاز را برای هر تلاش دیجیتال فراهم کنید.

هرچه سن شما باشد ، می توانید در این واقعیت که بتوانید بازاریابی دیجیتالی خود را با مهارت منحصر به فرد خود ، تزریق و تقویت کنید ، راحت باشید.

Takeaway 4: نگرش به دیجیتال مانع از موفقیت می شود

عدم تمایل به پذیرش تحول دیجیتال مانع از مهارت کافی است. بازاریابان در سراسر ایالات متحده آمریکا (۶۳٪) ، انگلیس (۵۲٪) و ایرلند (۷۲٪) معتقدند که بیشتر شدن تمرکز دیجیتالی برای سازمان آنها طی دو سال آینده بسیار مهم خواهد بود. با این حال ، برخی از موانع اساسی وجود دارد که برای رسیدن به این هدف باید برطرف شوند ، از جمله اینکه عدم فوریت برای تصویب دیجیتالی در بسیاری از سازمان ها وجود دارد.

سایر چالش ها شامل اعتقاد گسترده ای در بین متخصصان بازاریابی است که سرعت آنها در تغییر فناوری به سادگی خیلی آهسته است تا با چشم انداز همیشه در حال تحول دیجیتال ، و ترس از دست دادن قدرت در سازمان های خود هماهنگ باشد ، که این نگرانی بارز برای کارمندان ۱۸ تا ۱۸ ساله بود. ۴۹ (یک براکت قابل توجه) در همه کشورها مورد بررسی قرار گرفته است.

یک نگرش غالب نهایی این واقعیت را تأکید می کند که اگرچه بسیاری از سازمان ها در بازاریابی دیجیتال درگیر هستند ، اما متخصصان بازاریابی آنها نتیجه می گیرند که آنها در این امر چندان صالح نیستند. این عقیده ای بود که بازاریابان در هر صنعت از غذا و نوشیدنی (۷۸٪) تا بازاریابی و Comms (56٪) داشتند.

آیا شما یک صاحب مشاغل هستید که به ارزش دیجیتال اعتقاد دارید و براساس آن تصویب می کنید؟ یا آیا شما یک کارمند در تلاش برای به دست آوردن خرید ارشد ارشد هستید؟ اگر این دومی باشد ، ما یک کتاب الکترونیکی رایگان آموزنده را ایجاد کرده ایم که به شما می آموزد چگونه رئیس خود را متقاعد کنید که برای آموزش مهارتهای ضروری دیجیتال هزینه کند و به آنها در مورد مزایای بازاریابی دیجیتال آموزش دهد. می توانید آن را از اینجا بارگیری کنید. هر کدام از این دسته بندی ها قرار بگیرید ، نگرش ها به همه چیز مربوط می شوند ، و هرچه بازاریابی دیجیتال را مثبت تر کنید ، پذیرش آن موفق تر خواهد بود.

Takeaway 5: یک نیاز به رسمیت شناخته شده برای استفاده از آب وجود دارد

نگران کننده است ، سطح مهارتهای دیجیتال از آخرین گزارش مهارتهای ما در سال ۲۰۱۴ کاهش یافته است. در ایرلند ، متخصصان بازاریابی از ۴۲ درصد نمره متوسط ​​برخوردار بودند که اکنون به ۳۸ درصد کاهش یافته است. البته این کاهش تا حدی منعکس کننده پیشرفت های غیرقابل انکار است که صنعت دیجیتال را توصیف می کند و همین امر باعث می شود ماندن در بالای آن دشوار شود.

میانگین مهارت های دیجیتال از سال ۲۰۱۴ ، از ۴۲٪ به ۳۸٪ کاهش یافته است.

این توییت

با این وجود ، بیش از دو سوم بازاریابان ایالات متحده و انگلیس معتقدند که برای بهبود مهارت های بازاریابی دیجیتال خود نیاز دارند تا بتوانند در پیشروی نقش فعلی خود صالح باشند. در ایرلند ، این آمار به ۸۶ درصد می رسد.

متخصصان بازاریابی همچنین اذعان می کنند که اگر بخواهند در آینده شغلی خود را پیشرفت دهند ، باید پیشرفت در توانایی های آنها انجام شود. ۶۷٪ بازاریابان آمریکایی با این بیانیه موافقند ، در مقایسه با ۵۹٪ در انگلیس و ۸۰٪ در ایرلند!

در حقیقت ، همه علائم به لزوم سرمایه گذاری بیشتر در آموزش مهارت های دیجیتالی اساسی در کلیه سطوح سازمان ، از کارمندان سطح ورودی تا مدیران ارشد اشاره می کنند. دانش دیجیتالی گسترده تر منتشر شده است ،احتمال بیشتری وجود دارد که این امر به الهام بخشیدن به فرزندخواندگی و تحریک تغییرات مثبت در بالاترین سطح منجر شود.

آیا شما هنوز هم علاقه مند به دیدن نحوه اندازه گیری هستید؟ تشخیص دیجیتالی ما هم افراد و هم سازمانها را قادر می سازد عملکرد خود را در تعدادی از صلاحیت های اصلی بازاریابی دیجیتال محک بزنند. برای ارزیابی مهارتهای دیجیتالی خود و تدوین طرحی برای سال ۲۰۱۷ بر اساس نتایج ، از testyourdigital.com بازدید کنید!

Related articles

راهنمای نهایی استفاده از لینکدین برای موفقیت در فروش دیجیتال

“ در حال حاضر ، بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر لینکدین در ۲۰۰ کشور و سرزمین وجود دارد. این یک شبکه اجتماعی با پدیده است؛ اما پس از آن دوباره ، فیس بوک ، توییتر و + گوگل نیز هستند. بنابراین چه چیزی لینکدین را از رقبای خود متمایز می کند و چرا باید آن […]

Learn More

مربیان – راهنمای ضروری استراتژی محتوا

“ آیا می دانید ۷۵٪ از بازاریابان سرمایه گذاری خود را در بازاریابی محتوا افزایش می دهند؟ با وجود این ، بسیاری از مربیان بازاریابی محتوا را به عنوان یک کارزار به جای اینکه جزء لاینفک روند کار تجاری خود باشد ، مشاهده می کنند. با تبدیل شدن محتوا به عنوان راهی برای تعامل با […]

Learn More

اهمیت داده های ساخت یافته در سئو

“ گوگل در ثانیه ثانیه ۶۳۰۰۰ جستجو را انجام می دهد: این تعداد ۳٫۸ میلیون جستجو در دقیقه یا ۵٫۵ میلیارد جستجو در روز است. بنابراین ، چگونه اطمینان حاصل کنیم که وب سایت شما در لیست خوبی قرار گرفته و رتبه بندی شده است؟ در این وبلاگ ، بدانید که چگونه می توانید از […]

Learn More