اخطار در مورد بوتاکس های تقلبی | بیماری

: اخطار در مورد بوتاکسای تقلبی

: دکتر محمد رضوانی گفت:«بوتاکس بهترین روش واسه حذف خطوط به وجود اومده به وسیله انقباض عضلات صورته که به پررونق ترین عمل زیبایی صورت تبدیل شده و درصد ایمنی بالایی داره و اگه به وسیله متخصصین انجام گیرد درصد مشکلات ناخواسته اون پایین میاد البته نکته مهمی که اینجا هست اینه که محل انتخاب شده واسه تزریق محل مناسبی واسه تزریق بوتاکس است یا خیر.» :«تزریق بوتاکس در موارد زیبایی محدودیت سنی نداره و بسته به محل مناسب تزریق و چین و چروکای صورت این کار انجام می شه و باید گفت بهترین محل واسه تزریق بوتاکس خطوط اخمی در پیشونی و خطوط پنجه کلاغی که از کنار چشم به سمت بیرون استه و تزریق بوتاکس در جاهای دیگه صورت می تونه واسه فرد مشکلاتی رو بسازه و اگه تزریق به روش درست انجام نگیره چهره فرد حالت مصنوعی به خود گرفته و بهت زده و یا خیره شده به نظر می رسه و یا دچار افتادگی پلک و بالا رفتن بیش ازحد گوشه ابروها می شه.»

یه متخصص پوست و مو بوتاکس رو بهترین روش واسه حذف خطوط به وجود اومده به وسیله انقباض عضلات صورت دونست اما نسبت به وجود بوتاکسای تقلبی در بازار اخطار داد و گفت:«بدیش اینه بعضی از ادما از مارکای تقلبی که اکثرا چینی هستن واسه تزریق استفاده می کنن که هم از نظر خاصیت پایین بوده و مقدار دوز لازم رو نداره و در بعضی موارد حتی ناخالصیایی داره که بعد از تزریق فرد دچار شوک می شه.»

ایشون اضافه کرد:«موندگاری بوتاکس بین یک تا سه ساله اما معمولا بیشتر از ۶ ماه موندگاری داره. بعضی افراد فکر می کنن بعد از تزریق بوتاکس بیشتر از قبل دچار افتادگی عضلات و چین و چروک صورت می شن اگه این مسئله ارتباطی با تزریق بوتاکس نداشته بلکه گذشت زمان در بروز چین و چروک ها موثره.»

:«بی تاثیر بودن تزریق بوتاکس در بعضی افراد دلیلای زیادی داره اما میشه گفت یکی از دلایل اون نامرغوب بودن بوتاکسه و بدیش اینه بعضی از ادما از مارکای تقلبی که اکثرا چینی هستن واسه تزریق استفاده می کنن که هم از نظر خاصیت پایین بوده و مقدار دوز لازم رو نداره و هم اینکه در بعضی موارد حتی ناخالصیایی داره که بعد از تزریق فرد دچار شوک می شه چون که به صورت قاچاق وارد شده و در زنجیره سرمایی مناسبی نیستش و در نتیجه دارو اثر خود رو از دست داده و یا اثراتش کمتر شده.»

دکتر رضوانی اضافه کرد:«داروی بوتاکس در ۴ ساعت اول اثر داشته و اگه این دارو در همون روز تزریق نشه و واسه تزریقای بعدی نگه داشته شه اثرات خود رو از دست داده و در نتیجه فرد پس از تزریق تغییری رو مشاهده نمی کنه که معمولا این کار به وسیله افراد غیرمتخصص انجام میشه.» ایشون تاکید کرد:«از دیگر دلایل بی تاثیر بودن تزریق بوتاکس در رفع چین و چروک های صورت ساخته شدن آنتی بادی به وسیله بدن فرد کاندید علیه بوتاکسه که در اینصورت بدون این دست اون دست کردن داروی تزریق شده نابود می شه و این ادما از تزریق بوتاکس سودی نمی برن.»

.

منبع : pcparsi.com

Related articles

ادرار کردن همراه با درد | بیماری

ادرار کردن همراه با درد مشکل دیس اوری (dysuria) دارای نشونه هایی مانند احساس درد و ناراحتی و سوزش هنگام ادرار کردنه. این مشکل در زنان شایع تر از مردونه. در مردان هم افراد سن بالا بیشتر از افراد جوون دچار این مشکل می شن. الف- عفونتا عفونت دستگاه ادراری یکی از دلیلای شایع دفع […]

Learn More

اختلالات گوارشی را با غذای سالم درمان کنید! | تغذیه سالم

مشکلات گوارشی از جمله مشکلاتیه که واسه هر فردی ممکنه اتفاق بیفته. این مشکلات به دلایل جور واجور رخ میدن که از جمله میشه به مصرف غذاای با طبع سرد و … اشاره کرد. روشای مختلفی واسه درمان مشکلات گوارشی هست که از جمله اونا میشه به تغذیه مناسب اشاره کرد. مشکلات گوارشی مشکلات گوارشی […]

Learn More

اختلالات روانی که در نرسیدن زنان به ارگاسم نقش دارند | بیماری

:   دانستنیایی درباره مشکلات روانی زنان که باعث بروز مشکل در به ارگاسم رسیدن زنان می شن همراه ما باشین با مشکلات روانی که در نرسیدن زنان به ارگاسم نقش دارن . اندازه اطلاع ما از رفتار جنسی مون چقدره؟ شاید در جواب به این سوال بعضیا به این نکته اشاره کنن که داشتن اطلاعات […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *